DZIEŃ SPRZĄTANIA ŁOWISK - 19 marca 2023

Powiadom znajomego:

Drodzy Wędkarze,

Zarząd Okręgu PZW w Zielonej Górze Uchwałą nr 03/12/2022 z dnia 19 grudnia 2022 roku ustanowił dzień 19 marca 2023 (niedziela) dniem sprzątania łowisk. Akcję tą organizujemy po raz pierwszy w historii naszego Okręgu. Z różnych przyczyn dopuszcza się zmianę tego terminu na 18 marca br. (sobota). Apelujemy do wszystkich wędkarzy  Okręgu o włączenie się do akcji i przyłączenia się do sprzątania. Działania realizować będą Koła, a koordynować Rejony i biuro ZO.

1. Zakres działania akcji:

Zakresem działania akcji obejmuje się wszystkie Zarządy Kół PZW i wszystkie wody będące w użytkowaniu PZW Okręgu w Zielonej Górze. Działania kół PZW w tym zakresie mogą dotyczyć również akwenów i cieków niebędących pod opieką tych kół, w tym zakresie koordynacją zajmują się Rady Rejonów.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w akcji.